top of page

Polska telewizja, Satelita i telewizja, Instalacja i naprawa Telewizja satelitarna, Hydraulik, Elektryk, WiFi Internet, Telekomunikacja, Ogrodnik, Złota rączka

Handlowiec i profesjonaliści w Belgii

Niezależnie od zadania zapewniamy Ci idealne rozwiązanie

Telewizja taka, jak chcesz: idealny wybór

 

Wiemy, że kiedy mieszkasz lub przeprowadzasz się do Belgii, to siedzenie pod koniec długiego dnia na wygodnej kanapie, z podniesionymi stopami i stwierdzenie, że nie ma nic dobrego do oglądania w telewizji, jest naprawdę denerwujące! Dlatego współpracujemy bezpośrednio z ekspertami z „TV FROM HOME”, którzy od 15 lat dostarczają Expatom w Belgii całą telewizję z ich kraju ojczystego w ich własnym języku. Możesz wybrać opcję „HD SATELLITE TV” lub bezproblemową „Antena satelitarna nie jest potrzebna” HD CABLE TV. Oglądaj wszystkie swoje ulubione kanały telewizyjne, w tym sport, filmy, wiadomości, programy dla dzieci i wszystkie kanały telewizji rozrywkowej z Twojego kraju właśnie tutaj w Belgii.

TV FROM HOME zadba o znalezienie najlepszego systemu telewizyjnego, który Ci odpowiada (odbiorniki satelitarne, antena satelitarna, LNB itp.) Sprawi, że otrzymasz BEZPŁATNĄ wycenę, a także zorganizuje instalację przez profesjonalnych instalatorów w dniu i czasie, które ci odpowiadają. objęty dwuletnią gwarancją. O co więcej można prosić? Telewizor, który kochasz oglądać, dostarczony i zainstalowany: bezproblemowo w najlepszej możliwej cenie.

Emigrant w Belgii: Dla osób, które po prostu nie mają czasu ani ochoty na samodzielne wykonanie pracy.
 

Z dumą świadczymy nasze usługi firmom, zawodowym kobietom i mężczyznom, dyplomatom, ambasadom, ekspatriantom oraz osobom, które mieszkają w Belgii przez całe życie!

Naszym głównym celem i misją jest dołożenie wszelkich starań, aby Twoje życie było wolne od stresu, dbając o zapewnienie wymaganej usługi lub profesjonalnego handlowca, którego potrzebujesz, bez konieczności biegania w poszukiwaniu „właściwej osoby lub firmy”.


Obsługujemy większość lokalizacji w Belgii, w tym główne obszary ekspatriantów w Brukseli, Antwerpii, Tervuren i Waterloo.
 

Jesteśmy w zasadzie świetnym połączeniem wysokiej jakości usługi konsjerża i żółtych stron w jednym!

 

Albo korzystając z usług jednego z naszych wewnętrznych specjalistów, czy też stałego partnera, który oferuje nasze własne efektywne pierwszorzędne wartości i usługi, które naszym zdaniem są tak ważne, aby zawsze zapewniać każdemu klientowi, co wyjaśnia, dlaczego z dumą witamy regularnie powracających klientów, ponieważ zawsze dostarczamy to, co obiecujemy, w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Skontaktuj się z nami

Name *

Email *

Phone

Subject

Message

Thanks for contacting us ! Message received.

bottom of page