Satelliit televisioon Eesti, paigaldus ja remont Satelliittelevisioon, torumees, elektrik, WiFi Internet, telekom, aednik, meistrimees
Visiem, kas noklusina, tacu

Ettevõtte spetsialist ja professionaalid Belgias

Olenemata tööst, pakume teile ideaalse lahenduse

Televiisor, nagu soovite: ideaalne valik

Visiem, kas noklusina, tacu

Me teame, et Belgias elades või kolides on tüütu see, kui pika päeva lõpus istute hubasel diivanil, jalad püsti ja leiate, et telerist pole midagi head vaadata. Seetõttu teeme koostööd otse "TV FROM KODU" ekspertidega, kes on viimased 15 aastat tarninud Belgias elavatele emigrantidele kogu kodumaalt pärit televiisorit oma emakeeles. Võite valida kas "HD-SATELLITE TV" või probleemivaba "HD-kaabeltelevisiooni jaoks pole vaja satelliitantenniantenni. Vaadake kõiki oma lemmiktelekanaleid, sealhulgas sporti, filme, uudiseid, lastetelerit ja kõiki meelelahutuslikke telekanaleid oma kodumaalt siinsamas Belgias.

Visiem, kas noklusina, tacu

KODUS olev teler hoolitseb selle eest, et leida endale kõige sobivam telerisüsteem (satelliitvastuvõtjad, antenniantenn, LNB jms), mis teeb teile TASUTA hinnapakkumise, ning korraldab professionaalsete paigaldajate installimise teie jaoks sobival päeval ja kellaajal, kõik kaetud kaheaastase garantiiga. Mida võiks veel küsida? Televiisor, mida teile meeldib vaadata, tarnitud ja installitud: hädas tasuta parima võimaliku hinnaga.


Väljasaatmine Belgias: inimestele, kellel lihtsalt pole aega ega kalduvust ise tööd teha.
 

Oleme uhked, et osutame oma teenuseid ettevõtetele, professionaalsetele ärimeestele ja naistele, diplomaatidele, saatkondadele, emigrantidele ning inimestele, kes on kogu oma elu elanud Belgias!

Visiem, kas noklusina, tacu

Meie peamine eesmärk ja missioon on teha kõik endast olenev, et muuta teie elu stressivabaks, hoolitsedes vajalike teenuste või professionaalse kaupmehe eest, ilma et peaksite ringi jooksma, otsides seda “õiget isikut või ettevõtet”.

Visiem, kas noklusina, tacu
Katame enamiku Belgia asukohtadest, sealhulgas peamise Expat-piirkonna Brüsseli, Antwerpeni, Tervureni ja Waterloo.
 

Oleme põhimõtteliselt suurepärane segu kvaliteetsest uksehoidja teenusest ja kollastest lehtedest, mis on kokku rullitud!

 

Kasutades kas ühte oma majas tegutsevatest professionaalidest või kindlat partneriteenuse pakkujat, kes pakub omaenda tõhusaid esmaklassilisi väärtusi ja teenuseid, mis on meie meelest alati nii olulised, et pakkuda seda igale kliendile, mis seletab, miks me oleme uhked regulaarselt tagasi korduvaid kliente, kuna pakume alati seda, mida lubame, kõige konkurentsivõimelisema hinnaga.

Võta meiega ühendust

Name *

Email *

Phone

Subject

Message

we are only a phone call away

+32 2 808 70 31
CLICK  TO  CONTACT  US
​for a price estimation
© 2021 by ESI : TV From Home - Expat in Belgium : Satellite & Cable TV & Radio, Gardener, Plumber, Electrician. WiFi Internet, Handyman, Painter
Expat Assist in Belgium, Garden at Home, TV From Home, Freesat, Cable TV, Sky TV, Satellite TV, American TV, British TV, UK TV, English Televison in Belgium, American Television in Belgium, Satellite Television in Belgium, Plumber in Belgium, Electrician in Belgium, Buy & Repair PC Computer in Belgium, Internet in Belgium, WiFi Internet in Belgium, Relocation Belgium, Handyman in Belgium, Gardener in Belgium, USA TV, Australia TV, Australian TV, Belgium Home Services, Brussels, Antwerpen, Schoten, Brasschaat, Schilde, Kapellen, Sint-Niklaas, Gent, Hasselt, Genk, Spa, Arlon, Auderghem, Berchem-Sainte-Agathe, Etterbeek, Evere, Forest, Ganshoren, Ixelles, Jette, Koekelberg, Molenbeek-Saint-Jean, Saint-Gilles, Saint-Josse-ten-Noode, Schaerbeek, Uccle, Watermael-Boitsfort, Woluwe-Saint-Lambert, Woluwe-Saint-Pierre, Tervuren, Vossem, Overijse, Everberg, Leefdaal, Leuven, Mechelen, Wezembeek Oppem, Waterloo, Rhode St Genesis, Lasne, Ohain, Genval, Grez Doiceau, Braine l'Alleud, Mons, SHAPE, Chievres, NATO - OTAN, EU -  European Parliament Brussels, Liege, Namur, Charleroi, Arlon, Oostende, Knokke-Heist, Gent, Kortrijk
ESI : TV From Home - Expat in Belgium : Leuvensesteenweg 613, 1930 Zaventem, Belgium
  • Facebook
  • Twitter